Offerte

OGonline helpt jullie graag. Laten we beginnen met een passend voorstel.

Uw bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

Ik heb interesse in
Mijn gegevens
Ik ken ogonline via
recaptcha
reCAPTCHA
PrivacyTerms

Door op verzenden te drukken geef ik OGonline toestemming om mijn persoonsgegevens te gebruiken om contact met mij op te nemen. Onze privacy statement is hierop van toepassing.

Slide 1

Slide 2

Slide 3

Slide 4

Slide 5

Slide 6

Slide 7

Slide 8

Slide 9

Slide 10

Onze missie Bouwen aan online succes van vastgoed-professionals

Wij bouwen aan jouw online succes. OGonline is al jaren specialist in websites en online marketing voor makelaars en projectontwikkelaars. We weten hoe de vastgoedmarkt in elkaar steekt en onze focus ligt op innoveren en inspelen op de veranderende markt. Deze kennis zetten we in om jouw bedrijf, project of dienst de online aandacht te geven die het verdient.

 

Team OGonline

Dit is wat wij doen

OGonline ontwerpt en ontwikkelt websites voor de vastgoedbranche, verzorgt online marketing én zet effectieve tools in voor het genereren van leads. We maken keer op keer unieke designs zodat jouw makelaardij of nieuwbouwproject altijd een waanzinnige uitstraling heeft.

Bekijk onze diensten

Jouw eigen marketingafdeling

Zie ons als je eigen marketingafdeling die alle werkzaamheden op online gebied uit handen neemt. Dan kun jij focussen op wat jou gelukkig maakt. We hebben alles in huis om online succes na te streven en jouw bedrijf nog succesvoller te maken.

Meer over online marketing

Team OGonline Enthousiast, professioneel en met kennis van de makelaardij

Daniël Vermeulen image Daniël Vermeulen

Daniël Vermeulen

Partner

daniel@ogonline.nl
Maud Berends image Maud Berends

Maud Berends

Projectmanager

maud@ogonline.nl
Joris de Lange image Joris de Lange

Joris de Lange

Partner

joris@ogonline.nl
Djordy Schenkeveld image Djordy Schenkeveld

Djordy Schenkeveld

Front-end developer

djordy@ogonline.nl
Esmee van Gijzen image Esmee van Gijzen

Esmee van Gijzen

Online Marketeer

esmee@ogonline.nl
Alexander Blomen image Alexander Blomen

Alexander Blomen

Back-end developer

alexander@ogonline.nl
Lieve van der Meer image Lieve van der Meer

Lieve van der Meer

Content Marketeer

lieve@ogonline.nl
Martijn van Cuijk image Martijn van Cuijk

Martijn van Cuijk

Front-end developer

martijn@ogonline.nl
Bob Schaufele image Bob Schaufele

Bob Schaufele

UI / UX Designer

bob@ogonline.nl
Ferdi van Schijndel image Ferdi van Schijndel

Ferdi van Schijndel

Back-end developer

ferdi@ogonline.nl

Samenwerken met OGonline? De eerste stap naar online succes