Offerte

OGonline helpt jullie graag. Laten we beginnen met een passend voorstel.

Je bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

Ik heb interesse in
Mijn gegevens
Ik ken ogonline via
recaptcha
reCAPTCHA
PrivacyTerms

Door op verzenden te drukken geef ik OGonline toestemming om mijn persoonsgegevens te gebruiken om contact met mij op te nemen. Onze privacy statement is hierop van toepassing.

Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 7
Slide 8
Slide 9

Onze missie? Makelaars nog succesvoller maken

Met een betrokken en enthousiast team bouwen we aan het online succes van onze relaties in de vastgoed sector. OGonline is al jaren de nummer één in websites en online marketing voor makelaars en andere vastgoedbedrijven. Door onze constante focus op innovatie en het in spelen op veranderingen in de markt zijn we in staat om de business van onze klanten extra aan te sporen en te laten groeien. OGonline bouwt websites, verzorgt de online marketing en bedenkt effectieve tools waarmee makelaars nog succesvoller kunnen zijn. OGonline werkt informeel en is bereikbaar. OGonline is als een verlengstuk van je business die alle services op online gebied uit handen neemt. Alles in huis om online succes na te streven en jullie makelaardij nog succesvoller te maken. Kom zeker een keer kennis maken. We zijn benieuwd waarmee we jullie van dienst kunnen zijn.

Team OGonline

Met een betrokken en enthousiast team bouwen we aan het online succes van onze relaties in de vastgoed sector. OGonline is al jaren de nummer één in websites en online marketing voor makelaars en andere vastgoedbedrijven. Door onze constante focus op innovatie en het in spelen op veranderingen in de markt zijn we in staat om de business van onze klanten extra aan te sporen en te laten groeien. OGonline bouwt websites, verzorgt de online marketing en bedenkt effectieve tools waarmee makelaars nog succesvoller kunnen zijn. OGonline werkt informeel en is bereikbaar. OGonline is als een verlengstuk van je business die alle services op online gebied uit handen neemt. Alles in huis om online succes na te streven en jullie makelaardij nog succesvoller te maken. Kom zeker een keer kennis maken. We zijn benieuwd waarmee we jullie van dienst kunnen zijn.

Bekijk onze diensten

Met een betrokken en enthousiast team bouwen we aan het online succes van onze relaties in de vastgoed sector. OGonline is al jaren de nummer één in websites en online marketing voor makelaars en andere vastgoedbedrijven. Door onze constante focus op innovatie en het in spelen op veranderingen in de markt zijn we in staat om de business van onze klanten extra aan te sporen en te laten groeien. OGonline bouwt websites, verzorgt de online marketing en bedenkt effectieve tools waarmee makelaars nog succesvoller kunnen zijn. OGonline werkt informeel en is bereikbaar. OGonline is als een verlengstuk van je business die alle services op online gebied uit handen neemt. Alles in huis om online succes na te streven en jullie makelaardij nog succesvoller te maken. Kom zeker een keer kennis maken. We zijn benieuwd waarmee we jullie van dienst kunnen zijn.

Meer over online marketing

Team OGonline Enthousiast, professioneel en met kennis van de makelaardij

Daniël Vermeulen image Daniël Vermeulen

Daniël Vermeulen

Managing partner

daniel@ogonline.nl
Lisanne van der Maarel image Lisanne van der Maarel

Lisanne van der Maarel

Projectmanager

lisanne@ogonline.nl
Joris de Lange image Joris de Lange

Joris de Lange

Partner

joris@ogonline.nl
Esmee van Gijzen image Esmee van Gijzen

Esmee van Gijzen

Online Marketeer

esmee@ogonline.nl
Alexander Blomen image Alexander Blomen

Alexander Blomen

Back-end developer

alexander@ogonline.nl
Djordy Schenkeveld image Djordy Schenkeveld

Djordy Schenkeveld

Front-end developer

djordy@ogonline.nl
Martijn van Cuijk image Martijn van Cuijk

Martijn van Cuijk

Lead front-end developer

martijn@ogonline.nl
Bob Schaufele image Bob Schaufele

Bob Schaufele

UI / UX Designer

bob@ogonline.nl
Sanne van Zeijl image Sanne van Zeijl

Sanne van Zeijl

UI / UX Designer

sanne@ogonline.nl
Giovanni Eradus image Giovanni Eradus

Giovanni Eradus

Front-end developer

giovanni@ogonline.nl
Quinty van Dort image Quinty van Dort

Quinty van Dort

Online Marketeer

quinty@ogonline.nl
Ferdi van Schijndel image Ferdi van Schijndel

Ferdi van Schijndel

Back-end developer

ferdi@ogonline.nl
Tess Martin image Tess Martin

Tess Martin

Online marketing stagiaire

tess@ogonline.nl

Samenwerken met OGonline? De eerste stap naar online succes